aranzacjedomu

Kosmetyki

PASTA DO ZĘBÓW DLA DZIECI

z12470524Qdziecko-myjace-zeby.jpg

To jak ważne jest mycie zębów przynajmniej dwa razy dziennie wie każdy dorosły. Aby zachować zdrowy uśmiech, należy bezwzględnie dbać o higienę jamy ustnej. Z małymi dziećmi jest podobnie, z ta drobną różnicą, że maluchy nie są w stanie wypłukać dokładnie buzi i bardzo często połykają pastę. Z tego powodu stworzono z myślą o nich specjalne delikatne pasty, które zawierają obniżoną zawartość fluoru w składzie, a nawet po połknięciu jej przez malca, nie stanie się żadna krzywda. Bez kłopotu można dobrać kosmetyk do wieku dziecka, czego przykładem jest ogromny wybór produktów. Na uwagę zasługują między innymi:

- Bobini 75ml Pasta do zębów od 1 roku życia  Nie znajdziemy w niej cukru, który wyjątkowo szkodzi zębom dzieci. Owocowy smak na pewno spodoba się najmłodszym, dzięki czemu będą chętniej poddawały się czynności czyszczenia zębów.

5900465997400-bobini-75ml-pasta-do-zebow-dla-dzieci-powyzej-1-roku-zycia.jpg

- Colgate 50ml pasta do zębów smiles 2-6 lat, posiada miętowy smak, co pozwoli przyzwyczaić dzieci do bardziej intensywnego smaku pasty używanej w poźniejszym czasie przez dorosłych.

 large_colgate-smiles-2-6-lat-pasta-do-zebow-dla-dzieci-50ml.jpg

- Colodent 56ml pasta do zębów super junior, przekona do siebie maluchy formą połyskującego żelu i owocowym smakiem

 big_15360704.jpg

- Bobini 75ml Pasta Bobini Junior, jej truskawkowy smak przekona do siebie nawet zagorzałych przeciwników mycia zębów

 bobini-75ml-pasta-bobini-junior.jpg

- Colgate 50ml pasta do zębów smiles 6+ lat, która pomyślana została dla dzieci, mogących pochwalić się nie tylko mlecznymi, ale również pierwszymi stałymi zębami.

 crop551127911279colgate-smiles-pasta-przeciwprochnicza-z-fluorem-dla-dzieci-w-wieku-od-6-lat-50-ml1_

Wybór, jak widać jest duży, różne walory smakowe mogą wpłynąć na to, że dzieci same zaczną się domagać mycia zębów po głównych posiłkach, a to wypracuje znakomitą podstawę do zachowania zdrowego uzębienia na długie lata.

Eco farby do włosów dostępne na matique.pl